​​MODO Pleťová maska Kolagén (na tkanine)

KÓD D19801
3,49€

0,00

-
+
2,50

Všetci vám závidia vašu krásu? Chcete, aby to trvalo navždy? Potom sa spriatelte s MODO kolagénovou maskou. Obsahuje bielkoviny, rozdelené na malé čiastočky, ktoré prenikajú do vašej pokožky, vďaka čomu je pevnejšia a pružnejšia. Kolagén vytvára na povrchu pokožky hydratačný film, ktorý zabraňuje vysušovaniu a chráni vašu krásu pred nepriaznivými faktormi.

Aktívne zložky: Kolagén, hyalurón, ricínový olej, alantoín, glycerín

Otvorte balenie, odstráňte a opatrne rozložte masku. Naneste masku na čistú pokožku tváre, ako je znázornené na obrázku. Masku rovnomerne priložte tak, aby bola v tesnom kontakte s pokožkou. Odstráňte po 15 minútach. V prípade potreby je možné zvyšky produktu zmyť vodou. Pozitívny účinok masky sa zvýši, ak sa po odstránení masky vykoná ľahká masáž tváre.

Aqua, Aqua & Pentylene Glycol & Glycerin & Fructose & Urea & Citric Acid & Sodium Hydroxide & Maltose & Sodium PCA & Sodium Chloride & Sodium Lactate & Trehalose & Allantoin & Sodium Hyaluronate & Glucose, Hydrolyzed Collagen, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Linalool, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Darčeky